Książka o biznesie online "Chcę WWWięcej"

Pobierz darmowy rozdział

„Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy?” to książka napisana przez kobiety, które postanowiły sięgnąć po swoje marzenia, wtedy gdy cały świat (albo ich wewnętrzny krytyk) krzyczał: „To się nie uda!”. Dziś prowadzą biznesy online, a w książce „Chcę WWWięcej” dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazując biznes online takim, jaki jest naprawdę. I ja jestem jedną z nich!

Jak do tego doszło?

Jest środa. Siedzę na mentoring callu, który co tydzień organizuje Ola Gościniak. Mam ten przywilej, bo od jakiegoś czasu jestem w Interaktywnej Paczce, dzięki której mam zapewnione warsztaty, burze mózgów i wsparcie fantastycznych kobiet. Przegadujemy nasze biznesowe sprawy, aż tu nagle Ola wypala:

– Mam dla Was propozycję. Wpadłam na pomysł, żebyśmy napisały razem książkę. Co Wy na to?

Nie wiem, czy wiesz, ale w moim krwiobiegu od zawsze płynęły litery. W tamtym momencie nagle się zatrzymały, by za chwilę ruszyć z siłą Niagary, w pół sekundy dotrzeć do mózgu i wypłynąć przez usta w jednym słowie: „Taaak!!!”.

Potem były szczegóły, trochę ich nie pamiętam, bo w głowie miałam tylko to, że te moje litery wreszcie zaczną pachnieć papierem i drukiem. 

Od tamtej pory spotykamy się co tydzień, by dopracowywać nasze rozdziały książki o tym, jak zacząć biznes online.

Kto napisał książkę „Chcę WWWięcej”?

58 cudownych babek, które siedzą w biznesie online już od lat oraz takich, które dopiero zaczynają go rozkręcać. To dziewczyny, które wymiatają w rękodziele, świetnie redagują teksty, uczą języków obcych, pomagają zrzucić kilogramy, ratują połamane dusze na swoich sesjach… Przepraszam, ale nie wymienię wszystkich, bo to zdanie będzie za długie i nikt go nie dokończy 😉

Darmowy rozdział pobierzesz na stronie „Chcę WWWięcej”.

Książka "Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy?"

O czym jest ta książka?

Niezależnie od tego, czym się zajmują, połączyło je jedno – marzenie o prowadzeniu własnego biznesu online. A także:

Obawy związane z prowadzeniem biznesu

Te wszystkie przykre zdania: 

„Nie uda Ci się!”, 

„Za mało wiesz, żeby uczyć innych”, 

„Nie masz pieniędzy na start”, 

„Jesteś na to za młoda” 

„W Twoim wieku zachciało Ci się prowadzić biznes?”

 „Kiedy Ty to ogarniesz, masz przecież pracę, dzieci i domowe obowiązki”.

I nieważne, czy usłyszałaś te słowa od niewspierającego otoczenia, czy od wewnętrznego krytyka, który sabotuje Twoje działania i nie pozwala Ci ruszyć do przodu. W tej książce znajdziesz historie, z których dowiesz się, że nie tylko Ty tak masz. A także dostaniesz podpowiedzi, jak się uporać z tymi obawami.

Pomysły na biznes online

Może coś już kiełkuje w Twojej głowie, a może jeszcze nie masz pojęcia, co mogłabyś robić, ale wiesz jedno – chcesz zarabiać online na swojej wiedzy. Może np. siedzisz na macierzyńskim, myślisz o odejściu z etatu, bo chcesz mieć więcej czasu dla rodziny. I wiesz, że dzięki onlajnom byłoby to możliwe, ale co mogłabyś robić?

W książce o biznesie online znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów. Zobaczysz, jak zdecydować się na zmianę, czym jest marka osobista, jak znaleźć odwagę, co robić w tych onlajnach i jak znaleźć na to wszystko czas. A także, czy można prowadzić biznes, nie zakładając działalności.

Sposoby, jak zacząć biznes online

Tu dostaniesz dawkę wiedzy, jak zacząć biznes online. Jak zarabiać mając tylko ofertę w PDF, jak zrobić pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie, jak samodzielnie stworzyć e-booka albo świetny podcast, jak zarabiać na swoim hobby. 

Wystarczy Ci kilka godzin, żeby przeczytać tę książkę i wybrać dla siebie sposób na to, by zacząć zarabiać online na swojej wiedzy.

Jeśli chcesz się zapoznać ze wszystkimi tematami, zobacz spis treści „Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy?”.

O czym jest mój rozdział?

O tym, jak zbudować markę ekspercką poprzez własnego bloga. Jeśli mnie już trochę znasz, to wiesz, że zawsze mam coś do powiedzenia na ten temat. Szczegółów nie zdradzam, znajdziesz je w książce. 

Dla kogo jest ta książka?

To książka dla kobiet, które marzą o własnym biznesie online, ale są pełne obaw, czy im się uda. Dla tych, które dość mają wymuskanych historii o prostych ścieżkach do sukcesu. Zamiast tego chcą zobaczyć biznes online takim, jaki jest naprawdę – z jego trudnościami i możliwościami ich pokonania.

„Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy?” to książka dla kobiet, które:

Jeśli doczytałaś do końca, to wiem, że Ty też chcesz więcej! Że jesteś jedną z tych dziewczyn, które chcą zaistnieć w internecie i zacząć zarabiać online na swojej wiedzy.

58 fajnych babek opowie Ci o tym, jak to zrobić. 

Pokaż książkę „Chcę WWWięcej”.

Zobacz, jak wyglądała huczna premiera książki podczas Gali Interaktywnych.

author-avatar

Kasia Zubrzycka-Sarna, copywriterka, założycielka marki Pisarenka, autorka e-booków o blogowaniu oraz współautorka książki “Chcę WWWięcej”. Na pisarenkowym blogu podpowiada, jak moc słowa wykorzystać w budowaniu własnej marki.

Może zainteresuję Cie rownież: