Książka „Chcę WWWięcej”

Jak zarabiać online na swojej wiedzy?

Marzenie o własnym biznesie online jest
na wyciągnięcie ręki. Ta książka pomoże
Ci po nie sięgnąć.

chcę wwwięcej książka

Więcej

Ta książka to niemal 60 spojrzeń różnych kobiet na biznes online takim, jaki jest naprawdę.

Historie o tym:

icon

Czego możesz się obawiać, startując z własnym biznesem?

icon

Jak znaleźć pomysły na biznes?

icon

Jak zacząć wreszcie działać i zacząć zarabiać na wiedzy?

Chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi w internecie?

Te cyfrowe – kursy online, szkolenia czy e-booki? A może fizyczne – biżuterię, świece i inne fantastyczne rzeczy, które sama tworzysz gdzieś w swojej małej pracowni albo przy stole w salonie? A może chcesz sprzedawać usługi – konsultacje online, sesje coachingowe czy projektowanie stron internetowych?

Chcesz, ale… to wszystko jest na razie w sferze Twoich marzeń, bo:

icon

boisz się odejść z etatu i skoczyć na głęboką wodę,

icon

obawiasz się założyć własną firmę, bo skąd weźmiesz na ZUS,

icon

nie wiesz, od czego w ogóle miałabyś zacząć.

Pokażę Ci książkę, dzięki której sprawdzisz, czy świat online’u jest dla Ciebie.

Ja wierzę, że tak, bo jest tu całkiem sporo miejsca dla fajnych babek. I nie tylko ja to wiem. Oprócz mnie, myśli tak blisko 60 kobiet, które podjęły decyzję, że chcą więcej.

Zdecydowały, że rozkręcają swoje biznesy, zaczęły działać i teraz chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą, żeby Tobie było łatwiej.

Dlatego właśnie powstała książka:

Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy

365 stron

chcę wwwięcej książka

58 autorek

3 moduły

Chcesz zajrzeć do środka? Zobacz spis treści!

Jestem tak podekscytowana tym projektem,
że zapomniałabym się przedstawić!

Serwus! Nazywam się Kasia Zubrzycka-Sarna. Pracuję na etacie, jestem mamą szybkiego jak błyskawica czterolatka, a po godzinach prowadzę własną pracownię copywriterską Pisarenka, w której piszę teksty na strony internetowe kobiecych biznesów.

Jestem autorką e-booków o blogowaniu, a także współautorką książki „Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy”. Napisałam rozdział o tym, jak zacząć budować markę ekspercką poprzez własnego bloga. Jeśli mnie znasz, to wiesz, że mam na tym punkcie lekkiego bzika 😉

Dlaczego wzięłam udział w tym projekcie?

Bo chcę w tych wszystkich zdolnych i pełnych zapału kobietach rozniecić iskrę pewności siebie, by uwierzyły, że mogą sięgać po więcej. Że mogą rozkręcać biznes, nawet gdy pod biurkiem trzyletni szkrab robi mały armagedon z klocków. Że mogą robić to, co kochają, także wtedy, gdy równolegle pracują na etacie i nie mają góry forsy na start.

kasia pusarenka

Ale to nie tylko moja książka!

Inicjatorką tego projektu jest Ola Gościniak, twórczyni marki Jestem Interaktywna, WordPressowa wymiataczka, i matka chrzestna wielu kobiecych biznesów online. 

Ola zebrała niezłą ekipę – prawie 60 autorek, które siedzą w biznesie online już długo albo całkiem króciutko. Jedna dzierga na szydełku ozdoby choinkowe i inne cudeńka, druga jest wirtualną asystentką i potrafi ogarnąć 100 narzędzi online’owych w parę minut, trzecia wie o ubezpieczeniach więcej niż przeciętny śmiertelnik, czwarta uczy trików, dzięki którym dzieci lepiej śpią, piąta uczy włoskiego, szósta… Ufff… Nie będę wymieniać wszystkich, bo kto to przeczyta?!

kasia pusarenka

A teraz wyobraź sobie, że spotykasz się z tymi wszystkimi dziewczynami i one opowiadają Ci o tym, z czym wiąże się prowadzenie własnego biznesu. Jakie miały obawy na początku? Co pozwoliło im wystartować? Co dodało skrzydeł? Od czego zacząć budowanie własnej marki?

Czujesz w kościach, że to będzie naprawdę wartościowe spotkanie?

Chodź, nie czekaj!

Nakład książki jest ograniczony. W moim sklepie dostępnych będzie tylko 60 sztuk.

Co z tego, że na książkę trzeba poczekać? Będzie jak znalazł na świąteczny prezent dla Ciebie, a może dla Twojej przyjaciółki, która po cichu marzy o własnym biznesie?

Chcesz się przekonać, czy świat online’u jest dla Ciebie?

chcę wwwięcej książka

59 zł brutto

Marzenie o własnym biznesie online jest na wyciągnięcie ręki.
Ta książka pomoże Ci po nie sięgnąć.

FAQ

Wymiary książki

14 x 21 cm
Oprawa miękka
Offset 80g

Czas wysyłki

Wysyłka książki do 2 dni roboczych od momentu zamówienia.

Opcje dostawy

Książki wysyłam InPostem (do paczkomatu lub kurierem) albo paczką przez Pocztę Polską.

Czy dostanę fakturę?

Tak. Jeśli tego potrzebujesz, wypełnij pola z danymi do faktury. Faktura przyjdzie do Ciebie mailem. Faktura nie zawiera VAT-u (zwolnienie z podatku VAT na podstawie
art.113 ust. 1 Ustawy o VAT)

Czy mogę zamówić za granicę?

Nie. Nie prowadzę wysyłki książki za granicę. Jeśli czujesz, że potrzebujesz tej książki, zamów ją na adres rodziny albo znajomych z Polski. Przy okazji Ci podrzucą ;)

Czy to dla mnie?

Jeśli choć raz przeszło Ci przez myśl, żeby zamienić swoje hobby w biznes lub żeby przenieść swoje usługi do internetu albo zacząć tworzyć produkty cyfrowe, to tak, z tą książką będzie Ci łatwiej wystartować.